Знижки тижня

Про компанію

 

Інтернет магазин канцтоварів «УТС» радий вітати Вас на нашому сайті! Наша компанія була заснована в січні 2009 року, але за такий скромний проміжок часу ми показали себе надійним і оперативним постачальником на ринку.

Зручність вибору

У нас Ви можете максимально комфортно купити канцтовари в Києві, а також з доставкою по Україні.

Наше завдання максимально швидко забезпечити наших клієнтів якісними канцелярськими товарами: папером, офісною технікою, побутовою хімією, господарськими товарами, шкільної продукцією, продуктами харчування, і багатьма іншими необхідними товарами, які можуть знадобиться у Вашому офісі!

Завдяки професійній команді наших менеджерів, ви з легкістю зможете розмістити ваше замовлення на канцтовари в зручній для вас формі!

Наш інтернет магазин допоможе Вам заповнити робоче місце, офіс якісними канцтоварами будь-якої цінової політики, від канцтоварів економ до преміум класу, зараз кількість товару на сайті приблизно 10 000 найменувань на будь-який бюджет.

При будь-якому Вашому виборі ви завжди отримаєте демократичну ціну на товар, а постійні знижки та акції допоможуть купити канцтовари дешево і зручно для Вас!

Зручна доставка

Наш інтернет магазин виконує доставку канцтоварів в Києві і Україні, зі способами можна ознайомитись в розділі "Доставка"

Наші переваги:

1. Актуальні ціни

2. Широкий асортимент

3. Доступна вартість

4. Високий рівень сервісу

5. Безкоштовна доставка по Києву на суму від 700 грн

При регулярних закупівлі діє гнучка система знижок, деталі можна уточнити у наших менеджерів по телефону в розділі "Контакти"