Знижки тижня

Про компанію

 

Інтернет магазин канцтоварів «УТС» радий вітати Вас на нашому сайті! Наша компанія була заснована в січні 2009 року, але за такий скромний проміжок часу ми показали себе надійним і оперативним постачальником на ринку.

Зручність вибору

У нас Ви можете максимально комфортно купити канцтовари в Києві, а також з доставкою по Україні.

Наше завдання максимально швидко забезпечити наших клієнтів якісними канцелярськими товарами: папером, офісною технікою, побутовою хімією, господарськими товарами, шкільної продукцією, продуктами харчування, і багатьма іншими необхідними товарами, які можуть знадобиться у Вашому офісі!

Завдяки професійній команді наших менеджерів, ви з легкістю зможете розмістити ваше замовлення на канцтовари в зручній для вас формі!

Наш інтернет магазин допоможе Вам заповнити робоче місце, офіс якісними канцтоварами будь-якої цінової політики, від канцтоварів економ до преміум класу, зараз кількість товару на сайті приблизно 15 000 найменувань на будь-який бюджет.

При будь-якому Вашому виборі ви завжди отримаєте демократичну ціну на товар, а постійні знижки та акції допоможуть купити канцтовари дешево і зручно для Вас!

Зручна доставка

Наш інтернет магазин виконує доставку канцтоварів в Києві і Україні, зі способами можна ознайомитись в розділі "Доставка"

Наші переваги:

1. Актуальні ціни

2. Широкий асортимент

3. Доступна вартість

4. Високий рівень сервісу

5. Безкоштовна доставка канцтоварів по Києву на суму від 1500 грн (або 6 ящиків офісного паперу)

При регулярних закупівлях діє гнучка система знижок, деталі можна уточнити у наших менеджерів по телефону в розділі "Контакти"