Знижки тижня

Умови повернення

Повернення або обмін товару, який був придбаний на умовах роздрібної торгівлі (без оформлення договору, оплачений банківським переказом, банківською картою або готівкою) можливий згідно статті 9 "Про захист прав споживача" протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.


Повернення або обмін товару, який був придбаний на умовах оптової торгівлі (без оформлення договору, оплачений безготівковим банківським платежем), можливий на умовах домовленості обох сторін.


Повернення або обмін товару, який був придбаний на умовах договору між юридичними особами (з оформленням договору, оплачений безготівковим банківським платежем) можливий на умовах укладеного між ними договору.


Повернення або обмін товару можливий за умови, якщо товар, не перебував в експлуатації і не має слідів використання: слідів розтину, подряпин, відколів, немає слідів попадання рідини на товар або упаковку. Також товар повинен мати товарний вигляд. Тобто збережені наклейки, ярлики і все інше приладдя товару в незмінному вигляді. Товар повинен бути повністю укомплектований і упакований, не порушена заводське маркування і упаковка.


При необхідності повернення або обміну товару клієнту необхідно звернутися за телефонами або зробити запит на електронну пошту, яка вказана в розділі "Контакти".