Знижки тижня

Як закріпити файли в папці-швидкозшивачі?

Папка-швидкозшивач – це спеціальний пристрій, який дозволяє підтримувати документи в порядку і завжди мати необхідні папери під рукою. Затребувані такі вироби серед шкіл, архівів та офісів.

Розкажемо, як виглядає папка-швидкозшивач, для чого вона потрібна і де використовується.


Що таке папка-швидкозшивач

У магазинах канцелярії швидкозшивачі представлені в асортименті – від найпростіших до преміальних, від дешевих до дорогих. Вони підійдуть для систематизації поточних договорів, інших важливих паперів, ведення документообігу організації. Співробітники кадрових відділів, діловоди, офіс-менеджери регулярно використовують швидкозшивачі у вигляді папок у своїй роботі.

Ми вставляємо файли в швидкозшивач у будь-якій потрібній кількості для розміщення паперів. Файли захистять документи від зминання, намокання, дадуть гарантію їхньої безпеки.

Характеристики швидкозшивачів

Раніше такі вироби виготовляли лише з картону, пізніше з'явилися варіанти із ПВХ, пластику. Розміри, кольори, бренди різні, що дозволяє вибирати оптимальні варіанти для різних сфер діяльності. Пластиковий швидкозшивач характеристики має універсальні, але візуально може мати різне виконання.

Рекомендуємо використовувати виділення кольорів за важливістю документів – червоний колір підійде для термінових паперів, жовтий для архівних і так далі.

Як працює папка-швидкозшивач – в неї кріпляться файли, а в них вже вставляються папери. Механізми зшивання бувають різними, але загальний функціонал рішення від цього змінюється. Користуватися папкою-швидкозшивачем на пружинах і пластинчастими вусиками однаково просто, але в першому випадку зможете вставити набагато більше документів. Пластинчасті вусики утримують до 15-20 файлів, у яких розміщують по 1-3 аркуші.

Ще один важливий момент, як користуватися папкою з кільцевим механізмом – створюйте системи. Звітності можна ділити за відділами, кварталами, іншими параметрами. У цьому допоможе перфорація – вона дозволяє скріплювати розкладені папери у велику папку реєстрації.

Підійдуть швидкозшивачі для дому. З їхньою допомогою систематизуєте квитанції, чеки, дитячі малюнки. Для побутових завдань зазвичай вистачає прості пластинчасті моделі. Як закріпити файли в папці – просто надягніть їх на лапки, зафіксуйте.

Плюси

Папка-швидкозшивач розміри може мати різні, але найпопулярнішим є формат А4. Виріб захистить папери від намокання, зминання та інших механічних пошкоджень. Це ідеальний вибір:

  • для адресного зберігання документації;
  • швидкого збирання, пошуку паперів;
  • систематизації.

Папки давно випускаються у промислових масштабах, коштують недорого. Конструктивно притискні пристрої постійно доопрацьовувалися та вдосконалювалися, змінювався їхній дизайн, використовувалися нові типи матеріалів.

Виготовлення папок-швидкозшивачів за ГОСТом суворо регламентується. Канцелярську приналежність випускають цілі компанії. Виробництво класифікується за принципом фіксації (наскрізна, притискна), виду кріплення (пластик, метал), матеріалу (пластик, поліетилен, картон).

Правила застосування

Принцип, як вкласти файли в папку-швидкозшивач із затискачем або пружинний виріб, один. Другий різновид швидкозшивачів вважається більш практичним і міцним. Вона служить кілька років, не містить гострих частин, проста у використанні та довговічна.

Порядок дій:

  • Розмістіть папку на столі або підвіконні, відкрийте її.
  • Обережно розташуйте пружинні елементи у вертикальному напрямку.
  • Рухом угору приберіть планку зі штирків.
  • Викладіть перфоровані заздалегідь підготовлені листи усередині великої папки.
  • Встановіть зняту вузьку планку, що фіксує, зверху аркушів, акуратно притисніть її до файлів.
  • Вказівним та великим пальцями розведіть пружинні штирі в різні боки.
  • Місткість папок різна. У деякі пружинні кільцеві моделі входить до 200 файлів. Затискні в цьому плані скромніші.

Щоб закрити папку-швидкозшивач на кільцях, потрібно спочатку розімкнути, а потім зімкнути великі кільцеві фіксатори. Такі вироби розраховані на велику кількість документів. Вкладати файли в швидкозшивач будь-якого типу потрібно отворами на затискач. Такий принцип робить фіксацію максимально надійною.

Як правильно вставляти файли

Тут принцип простий. Як правильно вставляти файли в папку-швидкозшивач із затискачем – надягати на лапки, після акуратно загинати їх, щоб папери не розсипалися. Коли закріпите всі аркуші, обов'язково поверніть на місце планку-фіксатор (вона йде в комплекті зі швидкозшивачем, при вставці файлів знімається).