Знижки тижня

Найнеобхідніші канцтовари для домашнього офісу

Незалежно від того, чи вже давно працюєте з дому, чи тільки починаєте, правильно підібрані канцтовари у Вашому домашньому офісі зроблять робоче життя простішим. Ви не хочете захаращувати свій стіл, але також потрібно переконатися, що є все найнеобхідніше, щоб легко виконувати свою роботу. Ми склали зручний список необхідних речей для домашнього офісу, щоб допомогти в цьому питанні.

Ручки, олівці, маркери

Почнемо з найпростішого: під час роботи важливо завжди мати під рукою ручку. Ви ж не хочете витрачати час на пошуки ручки, коли потрібно швидко записати ідеї, списки справ і завдання. Якщо працюєте з роздрукованими формами та документами, маркер ідеально підходить для виділення важливих фрагментів тексту.

Пенали та підставки для олівців

Пенали та підставки для олівців ідеально підходять для того, щоб Ваш стіл виглядав організовано та охайно, адже в них можна зберігати письмове приладдя та аксесуари. Завдяки широкому розмаїттю дизайнів, можна підібрати пенал, що відповідатиме особистому стилю, - це чудовий спосіб зробити робочий простір більш естетично привабливим.


Папки-планшети, кліпборди

Якщо у Вас щільний робочий графік, кліпборди чудово підходять для написання списків справ. Якщо блукаєте по кімнаті з телефоном, папка-планшет забезпечить тверду поверхню, на якій можна писати, де б Ви не були, і надійно збереже папери в одному місці.

Блокноти та органайзери

Ще одна основна вимога – наявність блокнота на робочому столі, адже він необхідний для того, щоб робити нотатки під час зустрічей, занотовувати нагадування та багато іншого. Блокноти також бувають різних стилів, що дозволяє вибрати той, який відповідає Вашому стилю, і ще більше персоналізувати свій простір.

Щоденник

Керуйте всіма своїми майбутніми зустрічами, планами та дедлайнами в одному зручному місці за допомогою щоденника. Залежно від роботи, може знадобитися великий щоденник формату А4, щоб завжди мати його на столі, якщо відвідуєте багато зустрічей, або ж, якщо просто потрібно відстежувати випадкові дедлайни, підійде менший за розміром, який можна зберігати в шухляді і перевіряти кожні кілька днів.

Магнітні дошки

Дошки магнітні сухостираємі – чудовий спосіб відстежувати ключові щотижневі обов'язки, їх можна витирати наприкінці кожного тижня, щоб у понеділок вранці знову почати все з чистого аркуша. Завдяки тому, що вони магнітні, на них також можна вішати паперові нотатки, квитанції, фотографії тощо.


Липкі нотатки

Ідеальні для нагадувань і швидких повідомлень, стікери можна приклеювати на екран комп'ютера, всередині блокнотів, на магнітних дошках тощо, щоб не забути про важливі завдання.

Файли та папки

Папки-журнали для зберігання зошитів, архівні бокси для зберігання проектних нотаток, папки на кільцях та багато іншого – все це ідеально підходить для впорядкування робочого столу та документів. Виберіть ту, яка найкраще відповідає Вашій роботі, простору та стилю, щоб допомогти функціонувати протягом дня.

Створення домашнього офісу, який буде одночасно функціональним і відображатиме характер, допоможе процвітати, працюючи вдома. Ознайомтеся з нашою різноманітною колекцією стильних і практичних канцелярських товарів для домашнього офісу.


Модули для Opencart