Знижки тижня

Навіщо потрібні книги алфавітні

Протягом дня нас часто відвідують цікаві думки, які в метушні буднів швидко забуваються. Якщо записувати все, що спадає на думку, цінні ідеї не пропадали б безвісти, а згодом змогли б реалізуватися.

Щоб власна розумова діяльність стала конструктивнішою, потрібно завести щоденник і фіксувати в ньому свої судження, спостереження та іншу корисну інформацію. Для цієї мети підійде будь-який зошит. Однак книга алфавітна та закладкою буде особливо зручним. Алфавітна розмітка дозволить систематизувати інформацію для полегшення її подальшого пошуку.


Навіщо треба вести щоденник?

Дехто не зрозуміє, навіщо потрібен звичайний блокнот, якщо сьогодні є інтернет, соцмережі, девайси та багато інших спеціальних програм для зберігання інформації. Без досягнень IT-технологій сучасній людині не обійтися, але комп'ютер та інші розумні пристрої — лише машини; навряд чи варто повністю на них покладатися. Ось кілька аргументів на користь записів:

  • вони довше зберігаються у пам'яті;
  • немов наочна картинка, дозволяють нам зрозуміти і переосмислити багато речей;
  • щоденник може стати цінною спадщиною для дітей та онуків, адже відомо, що багато історичних фактів було відновлено саме за записами у щоденниках звичайних людей;
  • будь-яку людину охоплює хвилювання, коли вона бере в руки великий блокнот із закладками, який колись давно вела її бабуся;
  • хіба можна порівняти щоденник, заповнений рукописним текстом, з акаунтом у «Фейсбук», рясним посиланнями та лайками?

Як можна використовувати блокнот із алфавітом?

Блокнот з алфавітом може бути чудовим подарунком не лише творчим особам, які люблять писати, а й діловим людям, домогосподаркам. До нього можна заносити рецепти страв, показники особистого здоров'я, всілякі дані щодо дітей, робочі плани, контакти та іншу цінну інформацію. Можна фіксувати свої емоції, переживання, відчуття. Це стане в нагоді у складних життєвих ситуаціях. Такий щоденник-органайзер може стати чудовим помічником на всі випадки життя.

Блокнот з алфавітом може бути ще й стильним аксесуаром, що наголошує на статусі його власника. Дорогий щоденник у добрій палітурці відразу говорить, що перед нами людина, яка знає собі ціну; якщо на нього нанести логотип компанії, він ще й рекламуватиме бізнес.

Де придбати блокнот із алфавітом?

Як би стрімко не розвивалися IT-технології, завжди будуть потрібні паперові блокноти з алфавітом та закладинками, записники, щоденники. У нашому магазині представлено великий вибір такої продукції. Ми реалізуємо лише якісні канцтовари за доступними цінами. Вибирайте на нашому сайті блокнот з алфавітом для себе або в подарунок, робіть замовлення, а ми доставимо його зручним для Вас способом. Якщо виникли питання, ми завжди готові відповісти на них.


Модули для Opencart